Як викликати лікаря додому в місті Київ.

Як викликати лікаря додому в місті Київ.

Майже 75% опитаних людей зізналися, що хотіли би на постійній основі мати таку можливість, а 65% і зовсім задаються питанням «Як викликати лікаря додому?».

Послугами яких лікарів ви можете скористатися?

В наш час, коли технології випереджають наші можливості, все більше число населення прагне збільшити кількість і якість свого вільного часу. Люди ходять на роботу, сидять в офісах, працюють на фрілансі не виходячи з дому, трудяться в державних установах, але по суті, всі ми однакові, всі ми хочемо благополуччя, затишку і звичайно, міцного здоров’я.

І у нас є чудова новина – ми можемо організувати для вас всі перераховані вище пункти, в тому випадку, коли ваш організм починає вас підводити і ви відчуваєте, що починаєте хворіти або вже точно впевнені, що хворієте.

Виїхати на будинок зможе не кожен фахівець, адже для деяких докторів просто необхідно завжди мати з собою весь потрібний медичний інвентар, а він, іноді може бути просто не підлягає переведенню. Таким чином, ви можете скористатися послугами таких лікарів: педіатр, терапевт, кардіолог, невролог, сімейний лікар.

Що потрібно зробити, щоб скористатися послугою виклику лікаря додому в місті Київ?

Питання «як викликати лікаря додому в Києві» більше не буде вас турбувати, адже якщо ви читаєте ці рядки, значить наш лікар вже на півдорозі до вас) Щоб знати, як викликати додому лікаря потрібно заповнити форму на цій сторінці. Для цього, вам необхідно ввести свої ініціали: прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; послугу або прізвище лікаря; адреса і мобільний телефон.

Що ви отримаєте в результаті?

Наші лікарі – фахівці з багаторічним стажем роботи. Кожен з них дасть вам повну консультацію, буде вести від початку звернення і до кінця лікування, дасть розгорнуті рекомендації і поради. Також, знаючи, як викликати лікаря, ви повинні знати і бути впевнені, що у нас в клініці, при необхідності, ви можете отримати лікарняний лист для пред’явлення на роботі або якщо це необхідно дитині, тоді ми видаємо довідку про хворобу.

Викликати лікаря додому

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Що зробить лікар, перебуваючи у вас вдома?

 • Проведе діагностику (огляд),
 • При необхідності, збере аналізи;
 • Надасть першу медичну допомогу;
 • Сформує діагноз;
 • Призначить лікування;
 • Спостерігатиме вас під час реабілітації до повного одужання;

Виклик лікаря в один клік:

Вартість:

Виклик лікаря-терапевта  350 грн.

Виклик лікаря-терапевта у вечірній час (после 17:00), вихідні та святкові дні 400 грн.

Виклик лікаря-терапевта повторна (10 днів)300 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику лікаря 250 грн.

Виклик за межі м.Києва (1 км.) 20 грн.

Відгуки

Викликав платного лікаря додому вперше. Вже дуже засмучений поліклінікою. Прийшов молодий і дуже розумний лікар. Послухав, зробив повний огляд. Прописав лікування. А головне що навіть в аптеку йти не довелося. У лікаря все було. Дуже порадував Сервіс та професіоналізм. Спасибі вам. Рекомендую
Вызов врача на дом отзывы
Олександр

Переваги послуги лікар додому.

Отже, підсумуємо. Що ви будете мати, коли викликаєте лікаря додому.

 • Ви заощадите купу свого часу;
 • Вам не доведеться їхати кудись, та й взагалі, виходити з власного будинку;
 • Чи не доведеться сидіти в чергах;
  Отримайте максимально багато часу і уваги від доктора;
 • Орієнтація доктора буде спрямована тільки на вас і ваші проблеми, не відволікаючись на другорядні питання;
 • Вам буде призначено повне і достовірне лікування, при цьому, ви можете навіть не вставати з ліжка (крім випадків, коли це потрібно для обстеження лікарем і при зборі аналізів);
 • Легкість, доступність і комфортність в лікуванні.

Тепер ви знаєте як викликати лікаря в місті Київ, як правильно це зробити і чого очікувати в результаті. Звертайтеся до нас і нашим фахівцям, ми завжди раді допомогти вам і вашим близьким!

Викликати лікаря додому