Виклик лікаря додому

Виклик лікаря додому в місті Київ

Виклик лікаря додому, в країні Україна можна замовити в будь-який час доби. Завдяки нашій клініці, ви можете викликати додому лікаря в будь-який день, і в будь-який час.

Виклик лікаря додому в місті Київ, поліклініка може здійснити, однак, якщо ви звернетеся до нас – до приватної медичної клініки, то шанси на якнайшвидший виклик лікаря зростають в рази.

Які переваги виклику лікаря додому в Києві?

Послуги лікаря на дому на даний момент є дуже популярними по всій країні. Давайте розглянемо з вами плюси даної послуги:

 • замовити лікаря у нас завжди просто і швидко. Якщо ви самі вдома і у вас різко прихопило, припустимо, серце, то часу і сил на пояснення лікаря просто немає. Але це і не потрібно, адже все обладнання завжди «під рукою»;
 • лікар обов’язково приїде до вас в максимально швидкі терміни або в обумовлений заздалегідь час;
 • лікар за викликом візьме з собою все те обладнання, яке необхідно вам у вашій проблемі зі здоров’ям;
 • лікар, який приїхав додому матиме більше часу для вивчення вашої хвороби і призначення лікування, ніж якби це відбувалося в стаціонарних умовах.

Так що, викликати лікаря додому можна і потрібно. Таке рішення буде найкращим вашим варіантом. А зараз ми розповімо вам про все більш детально і докладно.

Як же викликати лікаря додому в місті Київ?

Наша клініка приймає своїх пацієнтів не тільки в стінах медичного закладу, наші лікарі легко, швидко, а головне, за першим вашим бажанням, приїдуть до вас на допомогу!

Викликати лікаря в місті Київ завдяки нашій клініці дуже просто. Щоб замовити лікаря додому необхідно заповнити електронну форму на сторінці нашого сайту або подзвонити в нашу клініку в колл-центр. І в першому, і по-другому випадку вам необхідно вказати такі дані: ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові), рік народження, адресу, куди їхати лікаря, попередній діагноз або симптоми захворювання, контактний номер телефону. Вся перерахованих вище інформація повністю конфіденційна, ніхто, крім нашого лікаря не знатиме ваших даних.

Викликати лікаря додому

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Хто найчастіше замовляє виїзд лікаря додому?

Згідно з нашими спостереженнями, виклик лікаря додому, Троєщина і весь прилеглий житловий масив міста Київ найбільш часто замовляють послугу «платний виклик лікаря додому». Також виклик лікаря додому в місті Київ, Оболонь не упускає можливості «наздогнати» жителів Троєщини за кількістю виклику лікаря додому платно.

Виклик Лікаря в один клік:

Вартість:

Виклик лікаря-терапевта  350 грн.

Виклик лікаря-терапевта у вечірній час (после 17:00), вихідні та святкові дні 400 грн.

Виклик лікаря-терапевта повторна (10 днів)300 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику лікаря 250 грн.

Виклик за межі м.Києва (1 км.) 20 грн.

Отзывы

Перший раз викликали приватного Терапевта додому. Звичайно - не порівняти з дільничним, який постійно поспішає і все на ходу. Дуже задоволені. Сервіс не виходячи з дому.
Світлана

Виклик лікаря додому Київ. Хто приїде?

У нашому медичному центрі ви можете замовити послугу виклик лікаря додому онлайн на таких лікарів: педіатр, терапевт, кардіолог, невролог, сімейний лікар. Саме ці лікарі найчастіше виїжджають на будинок, адже захворювання за їхнім профілем є найпоширенішими.

Виклик лікаря додому Київ. Хто приїде?

Незалежно від напрямку лікаря, кожен з них буде діяти за однією схемою. Саме послідовність цих дій найбільш сприятлива як пацієнтку, так і зручна самому доктору. Розглянемо їх більш детально:

 • Насамперед, лікар проведе повний огляд;
 • Надасть першу медичну допомогу;
 • Далі візьме аналізи (якщо є така необхідність);
 • Дізнається у вас подробиці початку симптомів хвороби, їх перебіг і загострення;
 • Сформує діагноз;
 • Призначить правильне лікування;
 • Дасть рекомендації по вашому захворюванню і щодо подальшої профілактики;
 • Вестиме вас до повного одужання;
 • Випише всю необхідну документацію, в тому числі довідку про хворобу і лікарняний лист.

Київ виклик лікаря додому. Які переваги?

 • Ви економите багато часу;
 • Вас огляне лікар прямо у вас вдома, в зоні вашого комфорту;
 • Немає необхідності сидіти в задушливих коридорах в чергах;
 • Доктор приділить вам максимально багато часу, стільки, скільки буде потрібно;
 • Орієнтація лікаря буде націлена тільки на вас, не відволікаючись на сторонні зобов’язання;
 • Лікар призначить вам повний перелік лікування, приступати до якого у вас буде можливість не встаючи зі свого ліжка;
 • Виклик дорослого лікаря додому забезпечить вам легкість, доступність і комфорт у всіх значеннях і навіть більше.

Наш лікар додому в місті Київ окрім своїх прямих функціональних обов’язків, зможе доставити вам комфорт і задоволення. Всі наші лікарі неймовірно ввічливі, Привітне і добрі. Досвід роботи лікарів нашої клініки достатній для максимально відмінного результату і найшвидшого одужання пацієнта. Всі лікарі пройшли атестацію, яку періодично підтверджують. Майже всі наші лікарі пройшли додаткові кваліфіковані курси, в тому числі і щодо підвищення кваліфікації. У кожного на руках є всі необхідні підтверджуючі документи, дипломи, атестати.

Замовити лікаря додому можна абсолютно не боячись наслідків і наступних неприємних ситуацій. Наша клініка приймає своїх клієнтів абсолютно конфіденційно, ми ні в якому разі не розголошуємо особисті дані наших відвідувачів. Всю необхідну інформацію знає лише ваш лікуючий лікар, на якого ви можете повністю покластися і довіритися йому. Наша клініка дорожить своєю репутацією, тому, ми працюємо «чисто» і прозоро. Вся наша документація перевірена, оформлено правильно, згідно з усіма законами України. Бухгалтерія ведеться чітко і вчасно. Ми обов’язково видаємо кожному клієнту чеки, де вказуємо дату візиту, перелік медичних досліджень по пунктам (особливо, якщо здавалися аналізи і проби), вартість кожного пункту і повну вартість в чеку. Такий же чек залишається і у нас. Зауважте, в ньому не вказуються особисті дані, такі як ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові), дата народження, адреса проживання (якщо був виклик лікаря додому). Дану інформацію ви вказуєте самі тільки при зверненні до нас в разі, коли вам потрібна наша медична допомога.

Виходячи з всієї перерахованої вище інформації, виклик додому лікаря з нашої клініки, абсолютно простий і легкий. Сьогодні, виклик лікаря в місті Київ можна порівняти з викликом таксі. Ми робимо все, щоб доставити нашим клієнтам максимум зручності і задоволення. Звернувшись одного разу до нас в клініку, ви залишитеся з нами назавжди. Адже від кращих не йдуть!

Викликати лікаря додому