Виклик доктора додому

Виклик лікаря додому. Переваги.

Зробивши виклик доктора ви можете розвантажити себе і збільшити свій вільний час, адже вам не приїде витрачати час на дорогу, сидіти в задушливих чергах і надмірно переживати. Крім того, що ви зможете залишатися в зоні свого комфорту (в своєму будинку), вам нададуть висококласну медичну допомогу. Особливо це важливо для дітей, які довго звикають до присутності чужих дорослих і відчувають маленький стрес.

Виклик сімейного лікаря.

Сімейний доктор, виклик додому якого ви можете зробити на цьому сайті або зателефонувавши в наш колл-центр, замінює відразу двох лікарів: педіатра і терапевта. Це дуже практично і зручно, так ка всі члени вашої родини зможуть звикнути до одного певного людині, який надалі може стати другом сім’ї. Особливо ця ідея буде корисна для дітей. Таким чином, дитина звикне до лікаря і не буде вважати його ворогом, зможе повністю відкритися і довіритися.

Коли потрібно викликати доктора додому?

Бувають моменти, коли людина не знає в яких випадках йому потрібно звернутися до лікаря і таким чином, він посилює свій стан, що в підсумку може згубно позначитися на його здоров’ї. Ми вам розповімо про найпоширеніші випадках, коли необхідно викликати доктора: харчові отруєння, вірусні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту, хвороби органів дихання, серцево-судинні хвороби, інфекції, загострення хронічних захворювань, хвороби нирок, залоз внутрішньої секреції, кровообігу. Це ті випадки, коли варто зробити виклик доктора додому в місті Київ. Так як наша клініка перебувати саме в цьому місті, то приймати заявки ми можемо тільки по місту Київ та області. Наші лікарі виїдуть в будь-який район міста. Виклик доктора за межі Великої кільцевої дороги буде оплачуватися за іншим тарифом.

Викликати лікаря додому

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Як викликати лікаря додому?

Для того, щоб зробити виклик лікаря додому, вам потрібно заповнити електронну форму на цьому сайті або зателефонувати в наш колл-центр. У будь-якому варіанті вам потрібно вказати деякі свої дані, а саме: ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові), дата народження, контактний номер телефону, симптоми захворювання або діагноз, адреса, куди виїхати лікаря. Вся ваша інформація строго конфіденційна. Ми не поширюємо дані своїх клієнтів третім особам. Ми дорожимо своїм статусом, тому даємо гарантію на анонімність. Ваші особисті дані знатиме тільки ваш лікуючий лікар, який також гарантує вам конфіденційність зі свого боку.

Як ви вже зрозуміли, викликати доктора додому в місті Київ досить легко і просто. Це не займе багато часу і ви можете бути точно впевнені, що не залишитеся без висококваліфікованої медичної допомоги.

Чого чекати від прийому на дому?

Виклик лікаря в один клік:

Вартість:

Виклик доктора-терапевта  350 грн.

Виклик доктора-терапевта у вечірній час (після 17:00), вихідні та святкові дні 400 грн.

Виклик доктора-терапевта повторний (10 днів)300 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику доктора 250 грн.

Виклик за межі м.Києва (1 км.) 20 грн.

Відгуки

Перший раз викликали приватного Терапевта додому. Звичайно - не порівняти з дільничним, який постійно поспішає і все на ходу. Дуже задоволені. Сервіс не виходячи з дому.
Світлана

Насамперед, наші лікарі знайомляться з вами і вашою історією хвороби. Далі, вислуховують ваші скарги і симптоми хвороби. Після цього, доктор огляне пацієнта і затвердить діагноз. Збере необхідні аналізи, якщо потрібно. Після чого, поставить діагноз, випише лікування і дасть рекомендації по профілактичним заходам. Якщо необхідно, то вам випишуть лікарняний лист або довідку про хворобу для дитини. У потрібних випадках – дасть направлення до більш вузьким фахівцям.

Яких лікарів ви можете викликати додому?

У нашій клініці ви можете скористатися послугами виїзду на будинок таких лікарів: педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, невролог. Всі наші лікарі висококласні фахівці. Кожен з них має повну вищу профільну освіту. Наші співробітники періодично проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в різних виставках і конкурсах. У кожного з них на руках є всі необхідні документи: дипломи, сертифікати, ліцензії, грамоти та багато іншого.

Особливість.

Замовивши послугу «доктор додому» вам не тільки нададуть медичну допомогу, а й напишуть лікарняний лист або довідку про хворобу. Ми робимо це абсолютно законно і правильно. Вам же – це додатковий плюс, адже всі зручності надаються прямо у вас вдома, не встаючи з ліжка. Ви не будете залишати свою зону комфорту, зайвий раз нервувати і переживати. Ми дбаємо про ваше здоров’я і намагаємося лише для вас!

Викликати доктора додому