Виклик дитячого лікаря додому

Виклик дитячого лікаря педіатра додому Київ

Всі знають, що діти хворіють частіше за дорослих, але як виявилося, не всі знають, як називається лікар, який лікує дітей. Педіатр – це лікар, який лікує дітей від народження до 18 років. Він проводить діагностику, профілактику і оцінку розвитку малюка (фізичне, психічне, нервове).

Що зробить дитячий педіатр на дому?

 • Спочатку проведе огляд і поставить діагноз (точний або попередній, в разі, якщо потрібно додатково здавати аналізи);
 • Візьме аналізи (ті, які можливо взяти поза медичною установою);
 • Лікар складе план лікування і дасть направлення на обстеження та аналізи (якщо необхідно);
 • Дасть відповіді і консультацію щодо захворювання та лікування;
 • Дасть рекомендації з профілактичного періоду і періоду відновлення;
 • Якщо знадобитися, лікар зможе оформити лікарняний лист і довідку про хворобу.

В якому випадку необхідно терміново викликати дитячого лікаря педіатра додому в місті Київ?

 • Якщо у дитини температура тіла 38 ° С і вище, проглядаються судоми, або при відсутності судом, температура тіла близька до 39 ° С;
 • При наявності у дитини сильних гострих болів в області живота;
 • Ознаки роздвоєння в очах, блювання, пронос і температура;
 • При наявності будь-яких кровотеч, переохолоджень і травм;
 • Якщо з’явилося складне становище в диханні, болі в області грудної клітини, серця;
 • При наявності гнітючої болі в грудях, якщо вона не зникає протягом 15 хвилин.

За яких обставин потрібно негайно викликати дитячого лікаря педіатра додому?

Найбільш часто дитячий педіатр виїжджає додому в місті Київ при таких хворобах у дитини, як ангіна, бронхіт, ОРЗ, аденовірусна інфекція, тонзиліт, риніт, запалення легенів, коліт, кольки у немовлят. При цьому, лікар у вас вдома зможе взяти необхідні аналізи для більш точних даних захворювання. Вам не потрібно поспішати, переживати і нервувати, адже наш лікар приділить стільки часу вашій дитині, скільки йому знадобитися для вивчення, визначення, діагностики і створення лікування. Лікар максимально приділить увагу тільки вашій дитині, не відволікаючись на другорядні фактори (ніж якби ви відвідали будь-який медичний заклад). Ви можете замовити виклик додому дитячого лікаря педіатра і в разі, коли дитині потрібен плановий огляд. Якщо знадобитися, наш педіатр прямо у вас вдома зможе написати вам напрямок до більш вузького спеціаліста.

Викликати лікаря додому

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Виклик дитячого в один клік:

Вартість:

Виклик лікаря педіатр 500 грн.

Виклик лікаря педіатра у вечірній час (після 17:00) та вихідні дні 550 грн.

Виклик лікаря педіатра у святкові дні 750 грн.

Виклик лікаря педіатра повторно (10 днів)450 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику лікаря 250 грн.

Виклик за межі м. Києва (1 км.) 20 грн.

Відгуки

У дитини проблеми з жовчним міхуром, але поки що діагноз не поставили. Лікар була дуже ввічлива, приємна, уважна, виписала курс лікування, зараз лікуємося.
Вероніка

У яких ще випадках до вас виїде дитячий лікар додому в місті Київ?

Крім перерахованих вище причин, наш педіатр виїжджає в разі, якщо у дитини є наявність блювоти, недомаганія, біль невідомого походження, ознаки інфекційних захворювань, ознаки дитячих інфекцій, з’явилися алергічні реакції на всілякі збудники і в інших виняткових випадках.

Дитячий лікар, виклик додому якого ви зможете замовити у нас на сайті або зателефонувавши до нас у клініку (як правильно це зробити ми описали нижче), також прибуде до вас якщо дитині необхідно пройти планове спостереження: план щеплень, форма введення прикорму, контроль фізичного , емоційного і психічного розвитку дитини, а також, якщо потрібно провести консультацію з харчування і дієті.

Як викликати педіатра додому в місті Київ?

Ви можете замовити виклик лікаря додому, дитячий лікар зможе приїхати до вас в інтервалі часу від 8:00 до 20:00, 7 днів на тиждень. Для того, щоб замовити лікаря додому, вам потрібно або залишити заявку цій сторінці сайту, вказавши необхідні там дані, або зателефонувати в колл-центр нашої клініки (заявки на візит лікаря додому приймаються з 8:00 до 20:00). Якщо ви зробите заявку після 17:00, то лікар зможе приїхати до вас тільки на наступний день, в першій половині дня.

Викликати лікаря педіатра додому