Про нас

Ми надаємо послугу

Виклик лікаря додому

Лікар + надає широкий спектр медичних послуг безпосередньо у Вас вдома. Наші лікарі, досвідчені фахівці, ввічливі і уважні. Ми пропонуємо хороший медичний сервіс у Вас на дому або офісі.

Ми намагаємося надати медичний сервіс у Вас на дому, провести професійний огляд, консультацію і призначити вам ефективне лікування.

Якість і безпека

Ми надаємо вам професійні медичні послуги нашим досвідченим персоналом. Використовуємо сучасні методи діагностики і лікування. Піклуючись про ваше здоров'я.

Гідність і повага

Ваш стан дуже важливо для нас. Ми використовуємо індивідуальний підхід і ставимося до кожного нашого пацієнта з повагою, з огляду на ваші побажання і пропозиції.

Обов'язок

Наш персонал дуже професійний і чуйний. Ми любимо свою роботу і намагаємося зробити все можливе, щоб надати вам високоякісні послуги та лікування.

0 %
Якість
0
Працюючих лікарів
0
Роки досвіду
0
Здорових клиєнтів

Що кажуть наші клієнти

Фото-портрет-Самара-150x150

Викликав лікаря додому. Приїхав молодий лікар. Дуже ретельно мене оглянув, поставив купа різних питань. Після чого зробив призначення і оформив лікарняний лист. У підсумку я через 2 дні відчував себе набагато краще. Спасибі вам за турботу.

Олег Іванович
55 років
Вызов детского врача педиатра на дом отзывы

Викликала лікаря педіатра.У дитини була температура і кашель. пропили призначень курс таблеток. Залишилися дуже задоволені. Дитина пішла на поправку вже на наступний день. Спасибі грамотним лікарям!

Людмила
27 років
Вызов семейного врача на дом отзывы

Викликала терапевта. Дуже боліло горло і закладений ніс. Лікар приїхав вчасно. Оглянув, призначив препарати. До речі вони були у нього з собою! Порадував сервіс. Оформили лікарняний. Рекомендую дану клініку!

Ксенія
40 років
Вызов врача на дом отзывы

Приїхав з відрядження додому, все різко захворіли і я був просто. Вирішив викликати лікаря. Приїхав сімейний лікар. Оглянув всю сім'ю, кому призначив лікування, а кому профілактику. Хороший сервіс за невеликі гроші.

Роман
29 років
Вызов врача на дом отзывы

Лежала пластом будинку. Температура, кашель, соплі, головний біль, ломота. Йти в лікарню просто немає сил. Викликала лікаря додому. Дуже зручно. Оглянула, зробила призначення. Головне оформили лікарняний лист. Одужала через кілька днів.

Ольга
33 роки
35094311

Температура 39 і стан жахливе. Викликала терапевта. Приїхав лікар, оглянув, зробив призначення. Кілька днів приймала таблетки. Температура пропала, але відчувала себе погано. Викликала лікаря повторно. Він зробив ще одне призначення і в підсумку через пару днів я вже вийшла на роботу. Спасибі вам величезне за допомогу.

Олена
38 років

Викликати лікаря додому