Лікарняний лист

Лікарняний лист непрацездатності в місті Київ

Лікарняний лист непрацездатності або довідку про хворобу дитини, як правило, вимагають на робочому місці і в навчальному закладі дитини.

Як купити лікарняний лист непрацездатності?

Але ж нам всім відомо, що деякі люди переносять хворобу «на ногах», тобто, або переживають її вдома, або і зовсім продовжують свій звичайний ритм життя. Але, тут їх зустрічає проблема, роботодавець, або державний службовець просить довідку про хворобу або лікарняний лист непрацездатності. Що ж робити? Адже так не хочеться вже здоровим йти в поліклініку, сидіти в чергах з острахом знову захворіти. А далі ще гірше, потрібно натякнути лікаря (ну або говорити прямим текстом), що з вами вже все в порядку, а лікарняний ви хочете як-би «купити». Реакція лікаря може бути несподіваною. Не будемо описувати всі можливі варіанти розвитку подальших подій, адже хочемо надати вам просто відмінний, ідеальний варіант, як вирішити цю проблему одним дзвінком – не виходячи з дому, а головне – абсолютно законно!

Викликати лікаря додому і відкрити лікарняний лист непрацездатності

Цей вихід – виклик лікаря додому, лікарняний лист непрацездатності ви отримаєте моментально, у себе вдома, можна навіть не вставати з ліжка. Крім цього, якщо ви викличете доктора нашої клініки ще на початку хвороби, то лікар проведе вам повний професійний медичний огляд, випише вам діагноз, призначить правильне і ефективне лікування і звичайно ж, видасть лікарняний лист або довідку про хворобу.

Яких фахівців можливо викликати?

У нашій клініці «Лікар Плюс» ви можете викликати додому лікаря по такими спеціалізаціями: педіатр, терапевт, кардіолог, невролог, сімейний лікар. Всі наші лікарі – висококласні фахівці. Вони пройшли строгий відбір, перш ніж зайняти свою посаду в нашій медичній клініці. Кожен з лікарів має на руках дипломи, сертифікати, грамоти та інше, що підтверджують їх спеціалізацію, документи. Також, періодично всі наші співробітники проходять курси підвищення кваліфікації.

Викликати лікаря додому

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Виклик лікаря додому - лікарняний лист непрацездатності

Лікар додому, лікарняний лист непрацездатності у якого ви можете легко купити, приїде до вас сов сем необхідним сучасним медичним обладнанням, проведе повне обстеження і випише потрібні вам документи прямо на місці. У нас все законно, всі форми і бланки – оригінали. Так як, ми дорожимо своєю репутацією, то якість наших послуг – найвище. Купити лікарняний у нас – це запорука економії час, грошей і нервів. Крім того, це дуже зручно, комфортно і просто.

Виклик доктора в один клік:

Вартість:

Виклик лікаря-терапевта  350 грн.

Виклик лікаря-терапевта у вечірній час (після 17:00), вихідні та святкові дні 400 грн.

Виклик лікаря-терапевта повторна (10 днів)300 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику лікаря 250 грн.

Виклик за межі м. Києва (1 км.) 20 грн.

Відгуки

Дякую сімейному лікарю за успішно та швидко вилікувану пневмонію. Викликала лікаря додому. Через пару годин прибув лікар, надав допомогу, прописав курс лікування та відкрив лікарняний лист. Після неділі ефективного лікування, нарешті, вийшла на роботу. Дякую за комфорт та увагу!
Анастасія

Як купити лікарняний лист непрацездатності?

Якщо ви хочете купити лікарняний лист непрацездатності в місті Київ, то ви можете скористатися двома способами замовлення даної послуги: заповнити заявку на сторінці нашого сайту або подзвонити до нас в клініку в колл-центр. І в першому, і по-другому випадку вам потрібно залишити такі дані: ПІБ, дата народження, адреса, куди приїхати лікаря, контактний номер телефону. Ми не поширюємо дані наших клієнтів третім особам і гарантуємо конфіденційність

Викликати лікаря додому