Виклик лікаря педіатра додому Київ

Виклик педіатра додому в місті Київ ви можете замовити в нашій медичній клініці. Зробити це досить легко, просто і швидко. Але перед тим, як ми розповімо вам яким чином можна викликати лікаря педіатра додому, ми хочемо ознайомити вас більш детально з самої професією педіатр і в яких випадках необхідно звернутися до даного лікаря.

Хто такий лікар педіатр?

Педіатр – це дитячий лікар, який лікує і спостерігає дітей з першого дня народження і до 18 років. Зараз дуже практично мати свого особистого педіатра, який буде вести всю медичну історію вашої дитини до її повноліття. Педіатр знає все про дитяче здоров’я і завжди готовий поділитися своїми знаннями з вами – батьками.

Було б добре, якби батьки ще до народження малюка визначилися з дитячим лікарем, адже чим раніше він познайомиться з вашим чадом, тим більше інформації буде мати і більше уявлення про здоров’я і фізичному стані дитини. Педіатр повинен стати не тільки лікарем вашої дитини, а й найкращим другом, який буде оберігати його від різних вірусів, бактерій і мікробів. Можна сказати, що здоров’я вашої дитини в руках особистого педіатра. Але щоб ці «руки» були сильними потрібно впевнитися, що ви довіряєте доктору і готові довірити йому найцінніше – здоров’я своєї дитини.

Наша клініка надає вам на вибір педіатрів. Серед них ви можете вибрати найбільш підходящого вам, який сподобатися як в професійному плані, так і просто «по-людськи». Всі наші фахівці – професіонали своєї справи. Вони працюють з душею, мають комплексний підхід до вирішення проблем і завжди виграють у битві з хворобами. Наші лікарі прагнуть створити дружню, затишну і довірчу атмосферу з батьками і дітьми.

Чому варто викликати педіатра додому в місті Київ в нашій клініці?

 • Наші педіатри уважно слухають батьків. Вони вміють задавати навідні запитання, ретельно проводити огляд для створення повної картини стану дитини. Наші фахівці знімають тривогу, завжди відкриті до діалогу і готові дати відповіді на всі ваші запитання.
 • Виклик педіатра дасть гарантію якості. Адже у нас працюють тільки висококласні фахівці, професіонали своєї справи. Їх кількість не обмежена тільки областю педіатрії і в будь-яку хвилину готові провести грамотну діагностику з інших питань. Наші педіатри дивляться на загальну картину, розуміють взаємозв’язок симптомів і знають якого фахівця вузького профілю потрібно залучити в кожному конкретному випадку.
 • Ви можете повністю покластися і довіритися, розраховуючи на розуміння, турботу про дитину, висококласне обслуговування з боку доктора.
 • Лікар педіатр, додому якого ви викличете завжди поставить вірний діагноз і призначить повне і грамотне лікування. Головним завданням наших педіатрів є не вилікувати хворобу, а запобігти її появу. Вони вибирають курс на профілактику. Якщо батьки будуть дотримуватися грамотно розроблену і правильно організовану систему профілактичних дій нашим педіатром, то вони можуть покластися на міцний і здоровий імунітет своєї дитини!

Номер телефону:

Викликати дитячого лікаря педіатра

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

Виклик лікаря педіатра в один клік:

Вартість:

Виклик лікаря педіатра  500 грн.

Виклик лікаря педіатра у вечірній час (после 17:00) та вихідний 550 грн.

Виклик лікаря педіатра в святкові дні 750 грн.

Виклик лікаря педіатра повторний (10 днів)450 грн.

Консультація кожного наступного пацієнта за однією адресою при виклику лікаря 250 грн.

Виклик за межі м.Києва (1 км.) 20 грн.

Відгуки

У дитини проблеми з жовчним міхуром, але поки що діагноз не поставили. Лікар була дуже ввічлива, приємна, уважна, виписала курс лікування, зараз лікуємося.
Вероника

Головні переваги щоб замовити виклик лікаря додому педіатр у нас:

 • Ми надаємо повний цикл медичної допомоги дітям, який включає в себе профілактичне спостереження, організацію та надання невідкладної допомоги в будь-який день тижня з понеділка по неділю з 8:00 до 20:00 без перерв і вихідних.
 • У кожного лікаря в пріоритеті персональна відповідальність за результат лікування.
 • У вас завжди є можливість оперативно зв’язатися з лікарем.
  Спостереження дітей з першого дня життя і до 18 років.

Чому вам обов'язково сподобатися виклик додому педіатра:

 • Виїзд педіатра додому значно економить ваш час, немає необхідності сидіти в чергах.
 • Педіатр, виклик додому якого ви замовите, значно виключить ризик ще більше захворіти в дорозі або «підхопити інфекцію» в стаціонарних умовах, чекаючи своєї черги.
 • Дитина набагато впевненіше і спокійніше буде відчувати себе вдома, ніж в чужій незвичній обстановці.

Педіатр на будинок в місті Київ. Що входить в комплекс медичної допомоги на дому?

З самого початку, доктор огляне дитину. Далі, проведе первинну діагностику захворювання. Після чого, розробить план обстеження і лікування. Обов’язково відповість на запитання батьків і дасть свої контакти для консультації по телефону в ході лікування. Це загальні і основні дії, але слід пам’ятати, що в кожному конкретному випадку, лікар приймає дії індивідуально, грунтуючись на конкретну дитину, його історії хвороб і конкретного захворювання.

Номер телефону:

Викликати дитячого лікаря педіатра

Залишайте номер телефону або телефонуйте і викликайте лікаря додому. Лікар буде у вас протягом 2-3 годин. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про Ваше здоров’я!

У яких випадках необхідно зробити виклик педіатра додому?

Якщо ви виявили у своєї дитини одні з наступних симптомів, то вам необхідно терміново викликати лікаря. В такому випадку педіатр в місті Київ, на будинок якого ви викличете приїде негайно. Отже, які ж симптоми: блювота, зневоднювання організму, висока температура тіла, утруднене дихання, сонливість, судоми, каламутне свідомість, агресія без причини, болі в животі, біль в паховій області у хлопчиків, біль внизу живота у дівчаток, симптоми бактеріального менінгіту, головний біль, нестійкий стілець або кров у ньому, при зміні загального стану, нудота і блювота, кишкові розлади, висип на тілі.

Будь-які з перерахованих вище проявів вимагають уваги батьків та огляду лікаря. Не намагайтеся займатися самолікуванням дитини. Правильний діагноз і призначення лікування зможе скласти тільки досвідчений педіатр.

При появі погіршення здоров’я вашого чада ми не рекомендуємо проводити нетрадиційні методи лікування і тим більше, застосовувати будь-які засоби неясної етіології, так як такі дії можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

Як зробити виклик лікаря педіатра додому?

Одним з найперших і основних правил для батьків – не панікуйте! Просто наберіть наш колл-центр або заповніть електронну форму на нашому сайті і чекайте, поки приїде фахівець. Щоб замовити лікаря додому вам потрібно вказати ПІБ, дату народження дитини, свій контактний номер телефону, симптоми захворювання і адреса, куди приїхати доктору.

Викликати дитячого лікаря педіатра додому